Oppmerksomhet! Vi bruker cookies (fast informasjonskapsler) på vår nettside til lagring av ditt valg om akseptering av forumregler, slik at du kan bruke siden mer effektivt. Cookies vil ikke deles med tredjepart og er knyttet til din nettleser. Bruk siden som normalt, eller lukk informasjonsboksen for å akseptere bruk av cookies. Les mer om cookies her.


Kontakt Oss

Styreleder

Elisabeth Raasholm Larby

92 06 96 59

elisabeth@endometriose.no

Daglig leder

Karen Bertelsen

91 10 34 40

karen@endometriose.no

Nestleder

Lena Kristin Kristiansen

95 93 68 80

lenakristin@endometriose.no

Styremedlem

Charlotte Raasholm Larby

92 44 92 23

charlotte@endometriose.no

Styremedlem

Ane Undheim

92 48 98 09

ane@endometriose.no

Styremedlem

Liv Bente Ellefsen

90 94 33 10

livbente@endometriose.no

Varamedlemmer

Ann Iren Sommerseth

90 54 69 70

annirens@hotmail.com

Varamedlemmer

Aina Bergås

95 97 24 20

ainabergas@hotmail.com

IVF/Adopsjonskontakt

Nina Therese Hansen

69 26 72 01 /
95 78 72 65



Endometrioseforeningen har også en likepersonstjeneste som du kan benytte deg av.

Ansvarlig for likeperson er Aina Bergas. I likepersonstjenesten kan du ta kontakt med følgene personer:
Rogaland

Elisabeth Tollefsen
Stavanger | 47 66 63 2 22

fett03@gmail.com

Vestland

Aina Bergås
Bergen | 95 97 24 20

ainabergas@hotmail.com

Tone K. Bjørø
Bergen | 97 17 74 92

tone.katagiri@gmail.com

Sissel Espeseth Kalleklev
Osterøy |   90 18 37 07

sisesk@gmail.com

Linda Bakke
Bergen |   40 21 12 12

angels007@hotmail.com

Innlandet

Elisabeth Raasholm Larby
Hamar | 92 06 96 59

elisabeth@endometriose.no

Møre og Romsdal

Mathilde Hofseth Skorpen
Ålesund | 99 75 03 40

matsko@live.no

Viken

Lene Brobakken
Lørenskog | 45 45 78 24

englefruen_83@hotmail.com

Jorunn Westeraas
Fredrikstad | 92 26 85 32

jorwester@gmail.com

Karen Bertelsen
Halden | 91 10 34 40

karen@endometriose.no

Liv Bente Ellefsen
Sarpsborg | 90 94 33 10

livbente@endometriose.no

Oslo

Gudveig Storhaug
Oslo | 40 21 70 45

gudveigs@gmail.com

Susanne Andersen
Oslo | 97 64 04 60

andersen.susanne@gmail.com

Vestfold og Telemark

Sandra Kristoffersen
Tønsberg | 46 54 49 02

baarsensandra@hotmail.com

Lena Kristin Kristiansen
Tromsø | 95 93 68 80

lenakristin@endometriose.no

Agder

Evy Endresen Flaa
Birkeland | 45 21 12 48

evy_endresen@hotmail.com

Nordland

Tine Grønvold
Mo i Rana | 93 84 91 68

tine.gronvold@gmail.com

Trøndelag

Tine Grønvold
Trondheim | 93 84 91 68

tine.gronvold@gmail.com

Troms og Finnmark

May-Sissel Hansen
Tromsø | 47 66 59 78

sisesk@gmail.com


Legg igjen en beskjed!

Copyright © 2016 Endometriose. All Rights Reserved. bilde av datasentral sin logo